Skip Navigation
 
Krótko o nas:

Scenę Piętro wyżej powołał w 2005 roku Staromiejski Dom Kultury w Warszawie od zawsze przychylny temu nurtowi piosenki literackiej. Od zarania prowadzi ją Marek Bartkowicz. Do maja 2012 roku Scena Piętro Wyżej działała w Sali Kameralnej SDK przy Rynku Starego Miasta 2. Obecnie zapraszamy do Piwnicy na Wójtowskiej - Zakroczymska 11 (wejście od Wójtowskiej, na warszawskim Nowym Mieście).
Scena ma w dorobku poza występami zaproszonych artystów również własne zrealizowane projekty: „Koncert Umarłych Poetów”, „Szemrany plan Warszawy”, „Aniołowo koło Darwinowa” inne koncerty a także realizacje wydanych przez SDK płyt: „Piosenki sercem pisane” (pokłosie wieloletnich „Walentynek” z piosenką literacką w SDK) i „Szemrany plan Warszawy” (ukłon wobec przedwojennej piosenki literackiej).
Nazwę sceny, poza tym, że przez lata mieściła się na pierwszym piętrze SDK, tłumaczy piosenka przewodnia kabaretu „Piętro Wyżej” (posłuchaj!), wspólnej inicjatywy Marka Bartkowicza i Andrzeja Ozgi.
Tak czy siak w ramach Sceny organizujemy wieczory z piosenką poetycką, literacką, wrażliwą, śmieszną, smutną, drażliwą, ostrą, łagodną, a w każdym razie niebanalną i niegłupią.

Najbliższe koncerty i spektakle » ARCHIWUM KONCERTÓW I SPEKTAKLI

Recital Andrzeja Ozgi - 18 marca o 19.15

 Drodzy Państwo, znacie Andrzeja Ozgę z naszych wspólnych Piwnicznych przedsięwzięć tematycznych jak "Aniołowo koło Darwinowa" czy "Piwniczka pod Szlafroczkiem". Tym razem będziecie mieli szanse zapoznać się z pełnym spektrum tematów, które porusza w swych piosenkach. Marek Bartkowicz

Andrzej Ozga - śpiew
Robert Obcowski - fortepian

Andrzej Ozga - aktor, reżyser, piosenkarz, autor i satyryk specjalizujący się w piosence literackiej, oraz formach kabaretowych, teatralnych.  Trzykrotny laureat Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Dwukrotnie Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Jego piosenki śpiewają między innymi Edyta Geppert, Katarzyna Groniec, Ewa Błaszczyk, Michał Bajor. Na recital Andrzeja Ozgi składają się jego autorskie piosenki, w których w liryczno-sarkastyczny sposób, czepia się współczesnego świata, zawsze z poczuciem humoru, z doskonałym wyczuciem anegdoty.

Bilety w cenie 25 zł.

- Sprzedaż biletów rozpoczynamy w dniu koncertu o 18.15
- Rezerwacji biletów należy dokonywać tylko drogą mailową na adres scenapw.rezerwacja@sdk.pl
- Należy w tytule maila wpisać tytuł imprezy i datę i godzinę.
- Rezerwacja jednak będzie ważna dopiero,  gdy otrzymają Państwo pocztą zwrotną jej potwierdzenie.
- Na koncert prosimy zabrać wydrukowane potwierdzenie rezerwacji, lecz nie ma przymusu.
- Rezerwacje przyjmujemy nie wcześniej niż na 10 dni przed koncertem lub bezpośrednio po zaanonsowaniu koncertu na stronie www.scenapw.sdk.pl   
- Bilety sprzedajemy na godzinę przed rozpoczęciem koncertu w kasie Piwnicy na Wójtowskiej.
- Realizacja rezerwacji i wykupienie biletu możliwa jest nie później niż na 5 minut przed koncertem.
- Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w przypadku rezygnacji z rezerwacji, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym również na adres scenapw.rezerwacja@sdk.pl. W temacie należy wpisać: REZYGNACJA oraz podać datę i godzinę koncertu.
 
I JESZCZE COŚ:
jeśli chcecie Państwo dokonać rezerwacji w dniu koncertu, poza wysłaniem maila, warto też wysłać SMS na 693-107-700. Dzięki temu szybciej będziemy mogli potwierdzić (również przez SMS). Zgłoszenie rezygnacji w dniu koncertu również prosimy zgłosić przez SMS na powyższy numer telefonu. Dzięki temu my będziemy szybko wiedzieć, że zwolniły się miejsca. 

 

 
 
« powrót|drukuj

.::Odwiedziło nas: 3150 gości::.